Villa Minerva

  • 4 sypialni
  • 4 łazienki
  • 8 gości
  • 4 łożka

Villa Minerva Albufeira jest usytuowana 1 km od plaży i oferuje tenis stołowy. Oferując pierwszorzędną lokalizację w dzielnicy Sao Rafael Beach willa może pomieścić do 8 gości.

Willa dysponuje pełnowymiarową kuchnią z lodówką, piekarnikiem i przyborami kuchennymi. Goście obiektu mogą również spróbować dań kuchni portugalskiej w restauracji Seasons Restaurante, znajdującej się w odległości krótkiego spaceru stąd.

Zoomarine Algarve znajduje się prawie 15 min jazdy samochodem od willi, a Parking wielopoziomowy - leży w prawie 3 km. Obiekt zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Zakon Nossa Senhora da Orada, w odległości 25 min spacerem. Villa Minerva zapewnia łatwy dostęp do cudów natury, takich jak Evaristo (1 km) i Arrifes 1,1 km). Najbliższy przystanek autobusowy Praia Da Coelha jest w prawie 600 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Villa Minerva Albufeira
Ponta Grande Villa 29
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ponta Grande Villa 29

164 m od nieruchomości
USD 217 USD 195
za noc
Charming Villa At Ponta Grande Resort
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Charming Villa At Ponta Grande Resort

209 m od nieruchomości
Villa Graca By Villa Plus
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Graca By Villa Plus

9.0
Wspaniały 7 opinii
346 m od nieruchomości
USD 602 USD 542
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Portimao
    36 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    8 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Parasole plażowe
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji89224/AL
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Villa Minerva posiada parking dla gośći?
      Tak, Villa Minerva zapewnia bezpłatny prywatny parking dla gości.
    • ❓
      Czy Villa Minerva ma kuchnię?
      Tak, Villa Minerva zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • ❓
      Czy Villa Minerva otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy Villa Minerva znajduje się blisko plaży?
      Villa Minerva dogodnie leży 1 km od Praia dos Arrifes.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Portimao
    36 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    8 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Villa Minerva Albufeira

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij